header seks
sex Täna on reede, 08. detsember 2023 17:20| Loe lähemalt kuidas me sinu privaatset infot kaitseme, kliki siia.
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused

Privaattutvus.com kaitseb sinu kontaktandmeid võõraste pilkude eest. Sinu personaalset kontaktinfot näevad vaid need, kellele sinu kuulutus huvi pakub.
Sinu andmed ei leki otsingumootoritesse (neti.ee, google.com, yahoo.com, bing.com jne). Samuti on sinu e-mail (ja kõik muud andmed) kaitstud spämmerite eest.

Miks privaatne?
Otsides internetist sekstutvust, salasuhet, sponsorlust või armukest ei soovi sa tõenäoliselt, et sellest saaksid teada sinu elukaaslane, sõbrad, tuttavad. Varem või hiljem otsib keegi internetist sinu e-posti aadressi, nime, telefoni. Võid olla kindel, et privaattutvus.com lehele jäetud kuulutust nad ei leia.

Kuidas töötab?
Kui sa lisad ja aktiveerid oma tutvumiskuulutuse, saad sa valida millist kontaktinfot sa soovid jagada ning mil viisil huvilised sinuga ühendust saavad. Igal kuulutusel on oma number, mis kuvatakse hiljem sinu kuulutuse juures. Kui keegi on sinu jäetud kuulutusest huvitatud, saab ta selle turvaliselt telefoni lühisõnumi teel.

SMS-teenuse turvalisus
Kasutame Mobi Solutions OÜ lühisõnumiteenust. Sinu saadetud sõnumid kajastuvad telefoniarvel rea all "Lühisõnumiteenus Mobi". Sõnumiteenuse pakkujal on tuhandeid erinevaid teenuseid, seega ei saa keegi seostada sind konkreetse teenusega.

Lisa oma privaatne tutvumiskuulutus, kliki siia.kiirteatedmust riba Saada SMS numbrle 13017, SMS-i sisuks kirjuta: PT SMS sinu kuulutus. (Näide: PT SMS Soovin seksida vabameelse naisega).
Tartus autoga naist või neiut kes oleks nous auto pagasi sooviga sponsorlusega 56752496
38.aastane meesterahvas tutvuks vaba ja vallalise, pinda omava, ilusa ja nägusa, swinger huvilise, vabameelse naisega püsisuhteks vanuses 20-38.eluaastat. 53333969Whatsapp
Vanem mees otsib oma üksildstele õhtutele head kaaslast, kellega vestelda, teed juua ja muudki teha. Sobivuse korral võib suhe kujuneda püsivaks. Teen head suuseksi ja muudki huvitavat.
tartus autoga neiut voi naist kes oleks nous auto pagasi sooviga vaikse sponsorluse eest 56752496
kas tõesti ei leidu neidu kes tahaks 32 aastase mehega teha sex video mis jääks meie kätte? Alguses võiks lihtsalt rääkida kuna olen nats arg! Kirjutage julgelt Vanus ja kaal pole määrav 56646402
Otsin täna neiu, kes pakub anaalseksi Harjumaal. Saan olla sponsor, 31 aastat, puhas, autoga. [email protected]
Soovin seksida naisega Rakverest. Meeldivad naised kes on peenemad ja mitte väga rinnakad. Kuni 30 aastased naised võiks kirjutada. 57503025 Hea oleks seda teha juba täna öösel.
Kohtuks kohe läänemaal!Pakun spons!Sportlik / kena /puhas! Kirjuta meilile jaa vastan kiirelt! Kristjankristjan1989 @online.ee
Tartus autoga neiut voi naist kes oleks nous auto pagasi sooviga 56752496 väikse sponsorluse eest
44-a mees soovib leida naist/neiut, kellega veeta koos öö 1-2 korda kuus. Vajadusel finantseerimine. [email protected]